سامانه اشکال یابی نیکمهر

راهکار برای تمامی خطا های احتمالی-نسخه 2

در اینجا لیستی از رایج ترین خطا های آپدیت انتی ویروس نود 32 را می بینید. در صورتی که با راهکار های گفته شده مشکل رفع نشد با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.
Undoucmented serious error (0x4002)

این خطا اکثرا در ورژن 10 آنتی ویروس نود 32 یا اینترنت سکیوریتی رخ می دهد. اگر از ورژن ده استفاده میکنید آن را حذف و نسخه جدید را جایگزین آن کنید. آخرین ورژن و راهنمایی های بیشتر در بخش دانلود سایت نیکمهر موجود است
اگر از ورژن های جدیدتر استفاده میکنید و این مشکل را دارید به راهکار شماره 1 در انتها صفحه مراجعه کنید.
Update authorization failed. Please check if your license is valid

اگر آنتی ویروس شما لایسنس فعال سازی خود را از دست بدهد برای آپدیت با این خطا مواجه می شوید.
اگر اعتبار کد لایسنس شما تمام شده باشد نیاز دارید آن را تمدید کنید ، اگر لایسنس شما هنوز اعتبار دارد و خطای بالا را دریافت میکنید مطمئن شوید که در گوشه راست در بالای آنتی ویروس myeset متصل نباشد. اگر هست ، بر روی آن کلیک کنید و disconnect را بزنید. سپس فعال سازی مجدد انجام دهید. به بخش help and support رفته و بر روی دکمه change license یا activate product کلیک کرده و کد لایسنس را وارد و فعال سازی مجدد انجام دهید.
Server not found

در صورتی به هر علتی آنتی ویروس نتواند به سرور آپدیت وصل شود این پیام نمایان می شود.
اگر از اینترنت ادارات یا اینترنت عمومی رایگان مانند دانشگاه ها استفاده میکنید ، سعی کنید با اینترنت دیگر وصل شده و آپدیت را انجام دهید. اگر اینترنت دیگر ندارید به پشتیبانی نیکمهر پیام دهید.
اگر از اینترنت خانگی استفاده میکنید و این پیام را دریافت میکنید توجه کنید که وی پی ان خاموش باشد. اگر وی پی انی اجرا نیست راهکار شماره یک در انتها صفحه را انجام دهید. در صورت رفع نشدن آنتی ویروس را مجدد نصب کنید.
file not found on server

اگر از آنتی ویروس ورژن 9 یا 10 استفاده میکنید و این خطا را مشاهده میکنید. لطفا این ورژن ها را حذف و ورژن جدید تر را جایگزین کنید
توصیه ما به همه کاربرانی که این خطا را می گیرند ابتدا نصب آخرین ورژن موجود از نود 32 یا اینترنت سکیوریتی است.
در صورتی که از آخرین نسخه استفاده میکنید و این مشکل را دارید به راهکار شماره یک در انتها صفحه مراجعه کنید. در صورت رفع نشدن با راهکار شماره 1 ، آنتی ویروس را حذف و مجدد نصب کنید.


راهکار شماره 1

آنتی ویروس نود 32 یا اینترنت سکیوریتی را باز کنید.به بخش setup بروید سپس بخش advanced setup را باز کنید.(این گزینه در گوشه سمت راست موجود می باشد.) در پنجره باز شده مسیر زیر را در عکس دنبال کنید و گزینه clear را بزنید و مجدد آپدیت را چک کنید.

منو